Auction: 57
Russland, 20. Jh.

400,00 EUR
Hammer price: 400,00 EUR

Place bid Show catalogue Details
Auction: 57
Russland, 19./20. Jh.

1.200,00 EUR
Auction: 57
Russland, 20. Jh.

300,00 EUR
Hammer price: 150,00 EUR (UV)

Auction: 57
Russland, 19. Jh.

600,00 EUR
Hammer price: 300,00 EUR (UV)

Auction: 57
Russland, um 1900

1.200,00 EUR
Hammer price: 3.000,00 EUR

Auction: 57
Russland, Rostow, 19. Jh.

120,00 EUR
Auction: 57
Russland, Rostow, nach 1888

120,00 EUR
Auction: 57
Griechenland, Berg Athos, 19. Jh.

2.300,00 EUR
Auction: 57
Wohl Russland, 18. Jh.

400,00 EUR
Hammer price: 300,00 EUR (UV)

Auction: 57
Berg Athos, datiert 1893

400,00 EUR
Auction: 57
Berg Athos, 18. Jh.

800,00 EUR
Auction: 57
Berg Athos, 17. Jh.

800,00 EUR
Auction: 57
Griechenland, 19. Jh.

400,00 EUR
Hammer price: 200,00 EUR (UV)

Show 521 to 533 (of in total 533 objects)
[1]... 22 23 24 25 26 27