Auction: 75-III
Griechenland, 17. Jh.

3.000,00 EUR
Place bid Show catalogue Details
Auction: 75-III
Griechenland, 18. Jh.

220,00 EUR
Hammer price: 500,00 EUR

Auction: 75-III
Griechenland, 18. Jh.

250,00 EUR
Hammer price: 300,00 EUR

Auction: 75-III
Balkan, 18. Jh.

1.200,00 EUR
Hammer price: 3.600,00 EUR

Auction: 75-III
Balkan, 18. Jh.

3.200,00 EUR
Auction: 75-III
Berg Athos, Kloster Zografou, datiert 1818

1.600,00 EUR
Hammer price: 2.400,00 EUR

Auction: 75-III
Griechenland, datiert 1895

200,00 EUR
Hammer price: 100,00 EUR (UV)

Auction: 75-III
Balkan, 19. Jh.

200,00 EUR
Hammer price: 220,00 EUR

Auction: 75-III
Ukraine, 18. Jh.

300,00 EUR
Hammer price: 330,00 EUR

Auction: 75-III
Griechenland, 18. Jh.

200,00 EUR
Hammer price: 450,00 EUR

Auction: 75-III
Balkan, 19. Jh.

300,00 EUR
Hammer price: 800,00 EUR

Auction: 75-III
Griechenland, 18. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 140,00 EUR

Auction: 75-III
Griechenland, 18. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 140,00 EUR

Auction: 75-III
Griechenland, datiert 1786

200,00 EUR
Hammer price: 280,00 EUR

Auction: 75-III
Griechenland/Balkan, 19. Jh.

150,00 EUR
Hammer price: 160,00 EUR

Show 21 to 40 (of in total 651 objects)
[1]... 1 2 3 4 5 6 7 ...[33]