Auction: 83-III
Deutsch, München, 1785

180,00 EUR
Hammer price: 470,00 EUR

Place bid Show catalogue Details
Auction: 83-III
Deutsch/Frankreich, 19. Jh.

200,00 EUR
Hammer price: 240,00 EUR

Auction: 83-III
19. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 130,00 EUR

Auction: 83-III
Ende 18. Jh.

100,00 EUR
Hammer price: 150,00 EUR

Auction: 83-III
19. Jh.

80,00 EUR
Hammer price: 200,00 EUR

Auction: 83-III
Amazonas, Anfang 20. Jh.

80,00 EUR
Auction: 83-III
um 1920

200,00 EUR
Hammer price: 700,00 EUR

Auction: 83-III
England, Anfang 19. Jh.

300,00 EUR
Hammer price: 2.200,00 EUR

Auction: 83-III
Deutsch, Ende 19. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 800,00 EUR

Auction: 83-III
England, 2. Hälfte 19. Jh.

200,00 EUR
Hammer price: 200,00 EUR

Auction: 83-III
England, um 1925

100,00 EUR
Hammer price: 120,00 EUR

Auction: 83-III
Orient, 19. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 950,00 EUR

Auction: 83-III
England, 19. Jh,

150,00 EUR
Hammer price: 1.900,00 EUR

Auction: 83-III
England, Ende 19. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 700,00 EUR

Auction: 83-III
um 1900

80,00 EUR
Hammer price: 350,00 EUR

Auction: 83-III
2. Hälfte 19. Jh.

80,00 EUR
Hammer price: 160,00 EUR

Auction: 83-III
Deutsch, datiert 1901

80,00 EUR
Hammer price: 600,00 EUR

Auction: 83-III
Wohl England, 19. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 500,00 EUR

Auction: 83-III
19. Jh.

100,00 EUR
Hammer price: 750,00 EUR

Auction: 83-III
Deutsch, Ende 19. Jh.

80,00 EUR
Hammer price: 120,00 EUR

Show 1 to 20 (of in total 65 objects)
1 2 3 4 ...[4]