Auction: 89-II
Griechenland, 18. Jh.

2.500,00 EUR
Place bid Show catalogue Details
Auction: 89-II
Griechenland, 17. Jh.

200,00 EUR
Hammer price: 260,00 EUR

Auction: 89-II
Griechenland, um 1600

1.800,00 EUR
Hammer price: 2.200,00 EUR

Auction: 89-II
2. Hälfte 20. Jh.

120,00 EUR
Hammer price: 420,00 EUR

Auction: 89-II
Griechenland, 17. Jh.

400,00 EUR
Hammer price: 3.300,00 EUR

Auction: 89-II
Griechenland, 19. Jh.

1.800,00 EUR
Auction: 89-II
Griechenland, datiert 1875

1.200,00 EUR

Show 361 to 367 (of in total 367 objects)
[1]... 14 15 16 17 18 19