Auction: 89-III
Russland, Palech, 18. Jh.

6.000,00 EUR
Place bid Show catalogue Details
Auction: 89-III
Russland, Mitte 17. Jh.

10.000,00 EUR
Auction: 89-III
Russland, 17. Jh.

400,00 EUR
Hammer price: 1.900,00 EUR

Auction: 89-III
Russland, um 1600

4.500,00 EUR
Auction: 89-III
Russland, 17. Jh.

1.800,00 EUR
Hammer price: 1.800,00 EUR

Auction: 89-III
Russland, 18. Jh.

200,00 EUR
Hammer price: 330,00 EUR

Auction: 89-III
Russland, 17. Jh.

3.000,00 EUR
Auction: 89-III
Russland, 18. Jh.

1.500,00 EUR
Auction: 89-III
Russland, 18. Jh.

3.400,00 EUR
Auction: 89-III
Russland, 19. Jh.

1.800,00 EUR
Auction: 89-III
Russland, Ende 18. Jh.

500,00 EUR
Hammer price: 850,00 EUR

Auction: 89-III
Russland, Anfang 19. Jh. (Ikone), Russland, Saratow, 1834 (Oklad)

800,00 EUR
Hammer price: 500,00 EUR (UV)

Auction: 89-III
Zentralrussland, Palech, Anfang 19. Jh.

1.200,00 EUR
Hammer price: 2.400,00 EUR

Auction: 89-III
Russland, Mstera, Ende 19. Jh.

1.200,00 EUR
Hammer price: 850,00 EUR (UV)

Auction: 89-III
Russland, Vetka, 19. Jh.

200,00 EUR
Hammer price: 240,00 EUR

Auction: 89-III

1.700,00 EUR
Hammer price: 1.500,00 EUR

Auction: 89-III
Russland, Ende 19. Jh.

600,00 EUR
Hammer price: 390,00 EUR (UV)

Auction: 89-III
Russland, datiert 1911

200,00 EUR
Hammer price: 360,00 EUR

Auction: 89-III
Russland, um 1880

950,00 EUR
Hammer price: 950,00 EUR

Show 1 to 20 (of in total 748 objects)
1 2 3 4 5 6 ...[38]