Auction: 37
Österreich, Wien, 19. Jh.

50,00 EUR
Hammer price: 170,00 EUR

Place bid Show catalogue Details
Auction: 37
Frankreich, um 1900

50,00 EUR
Hammer price: 50,00 EUR

Auction: 37
UHREN
USA, 20. Jhdt.

20,00 EUR
Hammer price: 20,00 EUR

Auction: 37
UHREN
Deutsch, um 1910/20

80,00 EUR
Hammer price: 50,00 EUR (UV)

Auction: 37
UHREN
England, London, Short & Mason Ltd. und Townson & Mercer Ltd., um 1900

80,00 EUR
Hammer price: 100,00 EUR

Auction: 37
UHREN
Wohl deutsch, 19./20. Jhdt.

40,00 EUR
Hammer price: 120,00 EUR

Auction: 37
UHREN
Unterschiedlicher Herkunft

10,00 EUR
Hammer price: 30,00 EUR

Show 1 to 7 (of in total 7 objects)